Allahindlus!

Firefly Reflectors helkur-ripats

7,00

Stiilne ja elegantne helkuraksessuaar kotile, mis on valmistatud kvaliteetsest helkurmaterjalist, et tagada parim nähtavus.

Ainulaadsete helkurite loomise poolest tuntud Firefly Reflectorsi asutasid 2008. aastal kaks New Yorgis elavat rootslast Carin ja Katarina. “Olles ise tootearenduse ja illustreerimise taustaga soovisime luua unikaalse vormi ja disainiga helkureid. Helkur ei pea olema igav ja ebaatraktiivne. Vastupidi, meie arvates peaks helkur olema lõbus ja stiilne detail, mis täiendab teie lemmikkotti või -riietust. Olge nähtav, olge turvaline ja olge alati stiilne!”

Miks just Firefly?

  • Kõik meie tooted on loodud meie enda illustratsioonide ja prototüüpide põhjal.
  • Tassel Reflectors® on registreeritud kaubamärk ja toodete disainid on  kaitstud.
  • Kõik meie helkurid on valmistatud kvaliteetsest helkurmaterjalist, et tagada teile parim nähtavus.

Helkuril on logotrükiga võtmehoidja, konkskinnitus ja Firefly logoga ripats.

Tutihelkurid on mõeldud koti, seljakoti või rahakoti külge kinnitamiseks. Firefly helkurid on disainitud armastusega Rootsis ja toodetud kõrgeimate turvastandarditega meie väikeses Hiina tehases.

Helkur on oluline turvavarustus kõigile, kes veedavad aega väljas halva nähtavuse tingimustes. Helkur peegeldab vastutuleva sõiduki valgust ja teeb teid nähtavaks kuni 125 meetri kauguselt, ilma helkurita aga ainult 30 meetri kaugusel. See vahemaa võib olla erinevus elu ja surma vahel.

Laost otsas

Tootekood: 14493 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värv: hall
Materjal: pehme plastikust helkurmaterjal
Kaal: 24g
Pikkus: 9cm