Allahindlus!

Firefly Reflectors pehme helkur-ripats

9,00

Ainulaadsete helkurite loomise poolest tuntud Firefly Reflectorsi asutasid 2008. aastal kaks New Yorgis elavat rootslast Carin ja Katarina. “Olles ise tootearenduse ja illustreerimise taustaga soovisime luua unikaalse vormi ja disainiga helkureid. Helkur ei pea olema igav ja ebaatraktiivne. Vastupidi, meie arvates peaks helkur olema lõbus ja stiilne detail, mis täiendab teie lemmikkotti või -riietust. Olge nähtav, olge turvaline ja olge alati stiilne!”

Miks just Firefly?

  • Kõik meie tooted on loodud meie enda illustratsioonide ja prototüüpide põhjal.
  • Tassel Reflectors® on registreeritud kaubamärk ja toodete disainid on  kaitstud.
  • Kõik meie pehmete helkurite ja ripatsite kujundused on autoriõigusega ©.
  • Kõik meie helkurid on valmistatud kvaliteetsest helkurmaterjalist, et tagada teile parim nähtavus.
  • Firefly pehme kujuga helkurid vastavad Euroopa isiklike helkurite ohutusstandardile CE EN13356.

Pehme helkur-ripats on valmistatud pehmest peegeldavast materjalist, mis tundub ja näeb välja nagu nahk, andes sellele luksusliku tunde. Helkuril on dekoratiivsed käsitsiõmblused tagaküljel, logotrükiga võtmehoidja, konkskinnitus ja Firefly logoga ripats. Pakendatud valgesse kinkekarpi.

Tutihelkurid on mõeldud koti, seljakoti või rahakoti külge kinnitamiseks. Firefly helkurid on disainitud armastusega Rootsis ja toodetud kõrgeimate turvastandarditega meie väikeses Hiina tehases.

Helkur on oluline turvavarustus kõigile, kes veedavad aega väljas halva nähtavuse tingimustes. Helkur peegeldab vastutuleva sõiduki valgust ja teeb teid nähtavaks kuni 125 meetri kauguselt, ilma helkurita aga ainult 30 meetri kaugusel. See vahemaa võib olla erinevus elu ja surma vahel.

Laost otsas

Tootekood: 1450 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värv: hall
Materjal: pehme helkurmaterjal
Kaal: 24g
Pikkus: 9cm